default_mobilelogo

Ukážeme Vám, že pre vytvorenie elegantnej kuchyne a interiéru nie je rozhodujúce koľko chcete investovat. Vieme Vám zostaviť kuchyňu na mieru Vašemu priestoru, ale aj vašim možnostiam. Naviac ponúkame návrh, projekt na prípravu inštalacii, realizaciu a montáž kuchyne, teda celkový servis bez starostí.

 

Prvé stretnutie

S podkladmi pre prvý návrh kuchyne navštívite naše štúdio. Stretnutie je najlepšie si telefonicky alebo e-mailom dohodnúť, aby sme sa Vám mohli venovať. Na tomto prvom stretnutí nám prezentujete svoje predstavy. Dobré je predbežne si napísať zoznam vstavaných, prípadne voľne stojacích, elektrospotrebičov, ktoré by ste vo Vašej kuchyne chceli, nakoľko od umiestnenia sa odvíja návrh.

Na prvom stretnutí sa dohodneme na základnom rozmiestnení jednotlivých skriniek alebo necháte celý návrh na nás. Grafický návrh a predbežnou cenou budeme mať pripravený do 3-5 pracovných dní.

 

Návrh a jeho postupné doladenie

Na základe prvého stretnutia je vypracovaný grafický návrh a cenová ponuka . V prípade vypracovania alternatív bude vypracovaná cenová ponuka po odsúhlasení návrhu .Na základe prvotného návrhu pristúpime k dalšiemu stretnutiu na ktorom upravíme návrh na základe Vašich pripomienok. V tejto časti je dobré zamyslieť sa už nad konkrétnou značkou a typy elektrospotrebičov a tiež nad dalším príslušenstvom a doplnkami, ako sú napríklad drez, batéria alebo osvetlenie.

 

Schválenie a objednanie kuchyne a spotrebičov a doplnkov

Po schválení konečnej podoby kuchyne a ceny a po schválení zoznamu vstavaných spotrebičov, drezu, batérie a doplnkov sa podpíše zmluva a objednávka kuchynskej linky a ostatných interiérov. Následné sa vykoná zameranie priestoru a pripraví sa inštalační plán v prípade, že je treba upraviť rozvody vody odpadu, plynu a elektroinštalácii. Úpravy vody, odpadu, plynu a elektroinštalácii si zabezpečuje zákazník na vlastné náklady.

 

Výroba, dodania a montáž

Za 6-8 týždňov od objednania a uhradenia zálohy vo výške 50 % na kuchyne a interiéry a 70 % na spotrebiče. je kuchynská linka vyrobená, pripravená a dopravená k zákazníkovi. V dohodnutom termíne prebieha montáž, ktorá obvykle trvá 2-5 dní (podľa náročnosti kuchyne).