default_mobilelogo

LG Hi-Macs ® Prírodný akrylátový kameňTM sa vyrába zo zmesi 75% prírodných minerálov, polymethylakrylátu a pigmentov.Je to jediný materiál tohto typu, kde je chemická reakcia pri výrobe tepelne usmerňovaná, čo okrem iného zaručuje rovnomernú štruktúru dosiek v celom priereze u všetkých hrúbok i u hrubozrnných štruktúr.

Vysoko moderná technológia spracovania dodáva Hi-Macsu jedinečné vlastnosti - vysokú trvanlivosť, stálosť a odolnosť. Je neporózny, znáša vplyvy počasia, bežné teploty a každodenné používanie bez akejkoľvek zmeny či známok opotrebovania.

Spracováva sa rovnako ľahko ako drevo, spoje dielov sú neviditeľné, môže sa tepelne tvarovať, je príjemný na dotyk, ľahko sa udržuje - všetky tieto vlastnosti umožňujú zhotoviť z Hi-Macsu individuálny dizajn podľa priania zákazníka bez akýchkoľvek obmedzení.

Charakteristické rysy:

  • kompaktná neporózna štruktúra odolná proti opotrebeniu
  • nenasiakavý, nehorľavý, tepelne a chemicky odolný
  • hygienický, neviditeľné spoje bez spár vrátane integrovaného drezu či umývadla a obkladu stien
  • možnosť kombinácie farieb a materiálov
  • jednoduchá údržba, jednoduchá oprava, dlhá životnosť, neobmedzené možnosti dizajnu

 

Hi-Macs sa vyrába vo viac než sto farebných odtieňoch v šiestich vzoroch o sile 12 mm, 9 mm a 6 mm. Do Európy sa v súčasnej dobe dováža v 68 farbách vo všetkých šiestich vzoroch. Vo všetkých odtieňoch sa tiež dodávajú rôzne tvary a veľkosti drezov a umývadiel.

 

Hi-Macs zvyšuje eleganciu a harmóniu Vášho životného prostredia prirodzenou krásou, spojením výtvarného návrhu a kreativity. Na všetky výrobky dodané autorizovaným spracovateľom poskytuje výrobca LG Chem záruku 15 rokov - to je naozajstný doklad o kvalite a trvanlivosti materiálu Hi-Macs.

 

Kvalita a zodpovednosť voči životnému prostrediu: Výrobca dostal certifikát ISO 9001 - kvalitatívnu normu pre výrobné postupy a ISO 14001 pre ochranu životného prostredia. V roku 2001 získal materiál osvedčenie NSF.